Повернення товару

Повернення товару: якщо Ви придбали товар, але вирішили його повернути. Ми гарантуємо повернення витрачених коштів, якщо з моменту покупки минуло трохи більше 7 днів. При відмові покупця від товару продавець повинен повернути йому суму, сплачену покупцем.

Просто зв’яжіться з керівником майстерні Loftgroup і скажіть, що хочете повернути товар. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивост.

Візьміть до уваги! Якщо Ви оплатили покупку кредитною карткою, то повернення коштів: а) готівкою за місцем знаходження продавця; б) шляхом перерахування відповідної суми на банківський чи інший рахунок покупця, вказаний покупцем.

Повернення коштів буде здійснено протягом 10 робочих днів.

Недолік/суттєвий недолік Товару, що виник через причини, за які відповідає продавець, повинен бути підтверджений з боку продавця, наприклад, наданням продавцю фотографій виявленого недоліку.

Після підтвердження наявності недоліку в товарі з причин, за які відповідає продавець, споживач якому продано товар неналежної якості, має право на свій вибір вимагати: а) безоплатного усунення недоліків товару або відшкодування витрат на їх виправлення споживачем чи третьою особою; б) пропорційного зменшення покупної ціни; в) заміни на товар аналогічної марки (моделі, артикула) або на такий самий товар іншої марки (моделі, артикула) з відповідним перерахунком покупної ціни.

Кошик